PRODUCENT CIĘCIW, SERWIS ŁUCZNICZY, NAUKA STRZELANIA Z ŁUKU

Produkcja cięciw

Serwis Łuczniczy - Cięciwy na miarę - produkcja cięciw

 

Jako doświadczony serwis łuczniczy postanowiliśmy skrócić do minimum czas oczekiwania na naprawę sprzętu. W tym celu zgromadziliśmy pokaźną kolekcję urządzeń, które nam to ułatwiają.

 

We współpracy z firmą Argon Bowstrings uruchomiliśmy produkcję najlepszej jakości cięciw do łuków bloczkowych dostępnych w naszym kraju.

W materiały zaopatrujemy się bezpośrednio u producenta (BCY Fibers oraz Bloodline Fibers). Każdy etap produkcji jest szczegółowo kontrolowany, wszelkie zmiany w procesie produkcji są najpierw dokładnie sprawdzane na naszych własnych łukach. 

 

Producent cięciw do łuków i kusz
łuki bloczkowe, tradycyjne, klasyczne, olimpijskie, kusze.

 

Wykonujemy cięciwy do łuków bloczkowych (452x, BCY-X, x99, Bloodline B99), tradycyjnych, klasycznych i olimpijskich z materiału B-55 Dacron (już od 1 szt) oraz cięciwy do łuków sportowych z materiału 452x, BCY-X, x99, Bloodline B99 oraz Fast Flight (Spectra 652), a także Formula 8125 w ilości już od 1 szt. Robimy cięciwy praktycznie do wszystkich łuków, a także do kusz.

 

Cięciwy najwyższej jakości i zgodne ze standardami

 

Wszystkie wykonywane przez nas cięciwy mierzone są zgodnie ze standardami AMO. Do produkcji cięciw używamy specjalnej maszyny CNC z oprogramowaniem firmy Ster System.

Na jakość naszych cięciw wpływa nie tylko nasze doświadczenie, ale również jakość sprzętu, na którym pracujemy. Nasze maszyny przewyższają sztywnością oraz precyzją wykonania wszelkie dostępne na rynku maszynki do cięciw. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze cięciwy były najlepsze na rynku. Stabilizujemy je pod odpowiednim obciążeniem tak, aby po założeniu na łuk nie trzeba było się wstrzeliwać całymi dniami w ustawienia łuku.

 

Obecnie nasze cięciwy umiejętnie założone wymagają jedynie kilku strzałów, po których można zakładać peepa i robić dalszy tuning sprzętu.
 

Każdy model i marka


Wykonujemy komplety cięciw (cięciwa+kable) do wszystkich popularnych marek łuków bloczkowych takich jak: Hoyt, Mathews, PSE, Bowtech, Browning, Mission, Prime, Quest, Diamond, Elite, Barnett. Żadnych tajemnic nie kryją przed nami również marki tajwańskie czy chińskie (EK Archery, Sanlida, Booster, Topoint, Hori-Zone i wiele innych) - do których dorabiamy cięciwy każdego dnia!


Cięciwy do kusz

 

Na specjalne zamówienie wykonujemy również cięciwy do wszystkich rodzajów kusz. Do produkcji używamy materiału 452x, czyli zapewniającego zdecydowanie najlepsze parametry oraz bezpieczeństwo. 

 

 

 

 

 

 

Zapytaj nas:

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub naszej działalności - prosimy o kontakt:

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>