PRODUCENT CIĘCIW, SERWIS ŁUCZNICZY, NAUKA STRZELANIA Z ŁUKU

O firmie

Serwis Łuczniczy - Producent cięciw - O firmie

 

Łucznictwo jest sportem, który zyskuje coraz większą liczbę zwolenników, zarówno w formie łucznictwa tradycyjnego, sportowego, jak i tzw. bowhuntingu, czyli polowania z łukiem, jednakże wciąż brakuje kompleksowych i profesjonalnych serwisów łuczniczych, gdzie możemy dokonać kompleksowego serwisu naszego sprzętu - w tym wymiany cięciw, testu papierowego, pomiaru siły, długości naciągu, pomiaru prędkości wylotowej, docięcie strzał i wiele, wiele innych.

 

Teraz w naszym serwisie łuczniczym jesteś w stanie dokonać wszystkich tych czynności, a Twój sprzęt dostanie nowe życie!

 

Postaw na wiedzę i doświadczenie:

W naszej firmie dokonają Państwo wszelkich czynności serwisowych związanych z łukiem- zajmujemy się tym profesjonalnie od ponad 15 lat- sprzęt łuczniczy nie kryje przed nami kompletnie żadnych tajemnic!

Centrum Łucznicze to nie tylko sprawdzony sklep z łukami i akcesoriami łuczniczymi, ale także producent cięciw i solidny Serwis Łuczniczy. We współpracy z firmą ArGon Bowstrings, uruchomiliśmy produkcję najlepszej jakości cięciw do łuków bloczkowych oraz klasycznych dostępnych w naszym kraju.
W materiały zaopatrujemy się bezpośrednio u producenta (BCY Fibers). Wszystkie wykonywane przez nas cięciwy mierzone są zgodnie ze standardami AMO.

 

Zapytaj nas:

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub naszej działalności - prosimy o kontakt:

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>